Vitajte na našej novej webovej stránke

website screen sk

Nové webové stránky MC-Bauchemie v Slovenskom jazyku sú online. Okrem jej moderného vzhľadu chceme, aby vám s elegantnou a jasnou navigáciou priniesla rýchly prístup k informáciám o našej spoločnosti, riešeniam a produktom.

Na našej vstupnej stránke nájdete aktuálne tlačové správy, aktuálne referencie, rýchly štart do obchodných zastúpení MC. Ďalej môžete zadať tri hlavné kategórie ako Firma, Riešenie, Produkty a Kariéra cez hlavnú navigáciu pre ďalšie informácie.

V kategórii Firma, sme predstavili našu spoločnosť, našu obchodnú filozofiu, naše zastúpenie na celom svete a obchodné zastúpenia.

V kategórii riešenie, nájdete skupiny produktov pre rôzne potreby v stavebníctve, ako: ochrana a oprava stavebných objektov,  zvýšenie spracovateľnosti betónu, mált a poterov, hydroizolácie, možnosti opravy betónu, povrchová ochrana a podlahové systémy, injektážne systémy, utesnenie škár a riešenia pre podzemné infraštruktúry.

V našich kategóriách výrobkov nájdete vyhľadávanie produktov, technické a bezpečnostné listy k materiálom, tiež vo formáte PDF v časti pre sťahovanie.

Informácie o zamestnaní a kariérnych príležitostiach v MC Bauchemie nájdete v časti - Kariéra. Ak máte akékoľvek otázky radi Vám ich zodpovieme, kontaktujte nás prosím prostredníctvom kontaktného formulára.